Sornie Anti Aging Mask

One More Collagen Mask  (One More Kolajen Maske)

One More Kolajen Maske  Nedir?

One More Kolajen Maske’nin en büyük özelliği piyasada bulunan cilt için en faydalı içerikleri, tek bir maskede birleştirmiş olmasıdır. One More Kolajen Maske,  çok ileri teknolojiyle üretilmesi  ve %100 doğal olmasıyla etkisini daha da artırmaktadır.

One More Kolajen Maske İçeriğinde Neler Var?
Peptidler
Organik yağlar
Retinol
Ginseng
Collagen
Aleo Barbedensis
Hyaluronic Acid
Lecithin

One More Kolajen Maske Nasıl Kullanılır?

One More Kolajen Maske’yi uygulamadan önce sıcak-ılık bir duş almanız ve nazikçe peeling yapmanız gözeneklerinizi açarak, tüm katkılara cildinizi en açık hale getirecektir.

One More Kolajen Maske’yi temizlemiş cildinize uygulayıp, bir saat boyunca cildinizde bekletin. Maskenizi yüzünüzden çıkardıktan  sonra bir saat boyunca elinizi cildinize dokunmayın ve maskenizin içeriklerinin çalışmasına izin verin. Takip eden 8 saat boyunca su ya da krem uygulamadan cildinizi dinlenmeye ve yenilenmeye bırakın.

One More Kolajen Maske uygulamasını haftada bir tekrarlayın.

One More Kolajen Maske’nin Faydaları Nelerdir?

PEPTID:

Peptidler cildimizde temel eleman olan proteinlerin yapı taşlarını oluşturan, uzun amino asit zincirleridir. Cildin düzgün, sıkı ve genç görünmesi için birçok farklı anti-aging özelliği bulunmaktadır.

ORGANİK YAĞLAR:
Cildin pürüzsüz ve canlı bir görünüme sahip olmasına destek olur. Doğal bakım yağları ile cildimiz parlak, sağlıklı bir görünüme sahip olur.

RETINOL:
Retinol, A vitaminin saf bir formudur. Cildiniz, yenilenme ve tamir döngüsünde doğal olarak A vitamini kullanır. Retinol, genellikle cilt bakımında iki şey için kullanılır: kırışıklıkların görünümünü azaltmak ve akne ile savaşmak.

GINSENG:
Cilt hücrelerini harekete geçirir ve ölü hücrelerin atılmasında yardımcı olur, cildinizi yeniden yapılandırmak ve nemlendirmek için çok etkilidir. Ciltteki oksijen oranını arttırarak, cildi hücrelerini tekrar canlandırır. Aynı zamanda kan dolaşımını iyileştirir ve mükemmel bir kan temizleyicidir.

COLLAGEN:
Temel görevi bağ dokusunu güçlendirmek ve korumaktır. Cilde esneklik ve sıklık kazandırır.

ALOE BARBEDENSIS:
Cildin en büyük destekçilerinden olan aloe vera, güneş nedeniyle oluşan yanık ve lekelenmelerin kısa sürede geçmesini sağlıyor. İçindeki protein, mineral ve vitaminler sayesinde kollajen üretimini arttırıyor, bu da cildin yaşlanmasını geciktiriyor.

HYALURONIC ACID:
Yüksek oranda su tutma yeteneğiyle cildin pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlar. Sivilce izlerini yok eder ve sivilce oluşumunu engeller. Cildin uzun seneler canlılığını, tazeliğini ve doğallığını korumasına yardımcı olur.

LECITHIN:
Lecithin vücuttaki tüm canlı hücrelerin ihtiyacı olan bir tür lipiddir. Lecithin; esansiyel yağ asitleri, choline, inositol ve diğer bazı mineral ve vitaminler için doğal kaynaktır. Hücre yeniler ve cilde vitamin takviyesi sağlamaya yardımcı olur.

İLGİLİ ÜRÜNLER

[/vc_row]