Omevia Onemore

One More International Omevia Bandı:

One More International Omevia Bandı Nedir?

Omega3, yaşlanma etkilerine karşı güçlü bir savaşçıdır. Kalp damar dostu ve cilt yenileyici özelliği vardır. Koenzim Q10 ile Omega 3 bir araya geldiği zaman, vücudu doğal bir şekilde korur ve yaşlanma etkilerini en aza indirir.
YAŞLANMA ETKİLERİNDE SAVAŞÇI!

Ayrıca yaşlılıkta sık karşılaşılan beyin fonksiyonlarının azalmasıyla ortaya çıkan unutkanlığa karşı da etkilidir. Yaşlanma sürecine dinç, dinamik ve sağlıklı girme adına Omega 3 ve Koenzim Q10 bileşimi, doğal destekçi konumunda olacaktır.

One More International Omevia Bandı Ne İşe Yarar?

Omega 3
Omega 3, vücut için gerekli olan ama vücutta üretilemeyen ve mutlaka dışarıdan alınması gereken yağ asitleridir. Öncelikli olarak balık yağının Omega 3 yağ asitleriyle aynı olmadığı bilinmelidir. Balık yağı alırken de EPA ve DHA oranı yüksek olan balık yağlarını tercih etmelisiniz anne sütü de doğal bir Omega 3 kaynağıdır.

Omega-3 yağ asitleri, vücudunuza almanız gereken temel dır.

Bu inanılmaz derecede sağlıklı yağların vücudunuz ve özellikle beyniniz için önemli faydaları vardır.

Referanslar:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12442909

https://www.ncbi.nlm.nsih.gov/pubmed/18408140

COQ10

CoQ10 olarak da bilinen Koenzim Q10, hücrelerde enerji üretmeye yardımcı olan ve hücrelerin mitokondrilerinde saklanan bir bileşiktir. Mitokondri, vücutta enerji üretmekten sorumludur. Ayrıca hücreleri oksidatif hasardan ve hastalığa neden olan bakterilerden veya virüslerden korur. Araştırmalar CoQ10’un vücutta birkaç önemli rol oynadığını göstermiştir. Temel işlevlerinden biri, hücrelerinizde enerji üretmeye yardımcı olmaktır.

Koenzim Q10, hücreler içinde enerji transferine katılan adenosin trifosfatın (ATP) yapımında rol oynar. Diğer önemli rolü ise bir antioksidanolarak görev almak ve hücreleri oksidatif hasara karşı korumaktır.

Aşırı miktardaki serbest radikaller, normal hücre fonksiyonuna müdahale edebilecek oksidatif hasara neden olurlar. Bunun birçok sağlık sorununa neden olduğu bilinmektedir.

Referanslar:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26526835

İLGİLİ ÜRÜNLER