One More B12 Plus Bant

One More International Collagen Patch (One More Kolajen Bandı)

One More Kolajen Bandı Nedir?
One More Kollajen Bandınız,  yaşlanma geciktirici ve hücre yenileyici 5 etkin bileşen olan kolajen, Koenzim Q10, Asai Honey, E Vitamini, Ginseng) içerir. 1 paketi 30 adet bant içerir, her bant 24 saat etkili olarak, 1 aylık kullanım sağlar.

TTS teknolojisiyle üretilen One More Kolajen Plus Bandı, içeriğindeki bu 5 gençleştirici besinin, doğrudan derinin gözeneklerinden geçip yüz ve boyun bölgesine ulaşması ile %90’ın üzerinde fayda sağlama özelliğiyle ve %100 doğal içeriğiyle, sektördeki öncü üründür.

One More Kolajen Bandı nasıl kullanılır?
One More Kolajen Plus Bandı, boyun bölümüne yapıştırılır. Bölgenin temiz, kuru ve tüysüz olmasına özen gösterilir. 24 saat sonra, bant çıkartılarak yenisi yapıştırılır.

Bu besinler, günümüz besin zincirinde alınamadığında ciltte sarkmalar, kırışıklıklar oluşur. Güzel yanı bu besinleri alabildiğinizde, cildin kendi, kendini yenileyebilmesidir.

One More Kolajen Bandı İçeriğinde Neler Var?

KOLAJEN:
Kolajen, firoblastlar ve diğer hücreler tarafından oluşturulan bir protein türüdür. Cilt hücrelerinde bulunan kolajenin temel görevi bağ dokusunu güçlendirmek ve vücut bütünlüğünü korumaktır. Cilt hücrelerini koruyan bağ dokusu yapısına katılarak cilde dayanıklılık, esneklik ve canlılık kazandırır.

Bağ ve bağ dokularını oluşturan kolajen proteimi miktarı insan vücuduyaşlandıkça azalmaya başlar ve bir süre sonra yetersiz hale gelir. Yaşlanma ile artan kolajen kaybı cilt kuruluğu,  kırışıklık, selülit ve elastikiyetin azalması gibi sorunlara sebep olur.

Genç yaşlarda vücut tarafından sık üretilen kolajen, yalnızca yaşın ilerlemesi ile değil sağlıksız beslenme, stres, sigara, güneşe fazla maruz kalma ve C vitamini eksikliği gibi nedenlerle de azalır. Kolajen azaldıkça deri esnekliğini kaybetmeye başlayabilir. Kolajen ölü cilt hücrelerini yenileyerek, cildimizin elastikiyetini arttırır ve gergin kalmasını sağlar.

25 yaşından sonra vücuttaki kolajen üretimi düşer, 35 yalına gelindiğinde ise kolajenin belli bir oranı azalır. Bu nedenle bedenin kolajen üretimini desteklemek ve kolajen kaybını engellemek adına yaş ilerledikçe içten ve dıştan kolajen takviyesi almak gerekmektedir.

KOENZİM Q10:
Yaşlanmayı geciktirir, cildi korur ve cildinizin genç kalmasına yardımcı olabilir.

Coenzim Q10hücrelerin enerji üretebilmesi için ve hücre yenilenmesi için çok önemli bir kaynaktır. Aynı zamanda vücutta anti oksidan etkisi de göstermektedir.

Özellikle hücrelerdeki yaşlanma, koenzim Q10 seviyelerinin düşmesine sebep olmaktadır.

CoQ10’u doğrudan cilde uygulamak, deri hücrelerindeki enerji üretimini ve antioksidan korumayı artırarak iç ve dış etkenlerden kaynaklanan hasarı azaltabilir.

GINSENG:
Son yıllarda ciddi bir anti-aging etkiye sahip olduğu gözlemlenen ginseng serbest radikallerin cilde verdiği zararı en aza indirerek kolajen üretimini destekler ve cildin sarkmalarını önleyerek sıkılaşmasını sağlar. Cilt hücrelerini canlandırma da ve yeniden oluşumunu için idealdir. Güçlü bir tonik görevi ile ciltteki leke ve siyah noktaları temizlerken, yüzdeki kırışıklıkları iyileştirir ve bu sayede cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.

E VİTAMİNİ:
E vitamini vücudumuzun ihtiyacını karşılayan anti oksidan özelliğine sahip temel vitaminlerden biridir. Pek çok gıda da doğal olarak bulunur.Ancak günümüzdeki en büyük problem olan doğal ve sağlıklı beslenme eksikliğinden kaynaklı bu vitamini de vücudumuza yeterli miktarda alamamaktayız. E vitamini kozmetik sektöründe cildin yaşlanmasına, iltihaplanmaya ve güneş hasarına karşı korumaya yardımcı olmak için kullanılır. Ayrıca pek çok bilimsel kaynağında belittiği gibi hücre yenilenmesinde ve cilt dokusunun sağlığında oldukça etkilidir. Ciltteki lekelenmelere, kuru ciltlerin nemlenmesine varana kadar pek çok olumlu etkileri vardır.

ASAI HONEY (AKSYA BALI):
Asai balı çok az nüfusun olduğu ve kirliliğin olmadığı Hırvatistanın kırsal dağlık bölgelerinde üretilmektedir. Geleneksel olarak, arılar ve çevreye tam bir saygı ile doğal, sanatsal bir şekilde yetiştirilmektedir. İçerisinde bu bal yetiştirilirken hiçbir şekilde şeker veya bir başka ek madde eklenmemiştir. Son derece özel ve saygıyla hazırlanmış saf ve doğal üründür. İçeriğindeki propolisten kaynaklı mikroorganizmaları yok edecek bir antibiyotik değeri taşımaktadır.

Kadınlarda da erkeklerde de cilt yaşlanmasının hızını sadece genetik mirasınız belirlemez. Cildinizin nasıl yaşlanacağına yalnızca genleriniz karar vermez. Dış etkenler yani çevresel yaşlanmanın etkileri çok daha önemlidir.

Vücudumuz harika bir mekanizmadır. Cildimizi sıkı ve dinç tutan, hastalıkları önleyen anti oksidan bileşenlerin doğal olarak zaten vücudumuzda üretilmeli.

Ancak sıkıntı şu ki bu üretim ilerleyen yaşlarda bazı hastalıklarda ve yanlış beslenme ile azalıyor.

Cildimizi Etkileyen Olumsuz Faktörlerden Bazıları:
-Uzun süre güneç ışığına maruz kalma;
-Sağlıksız ve düzensiz beslenme;
-Uyku düzensizliği,
-Stres;
-Sigara;
-Şeker ve rafine edilmiş ürün tüketimi;
-Aşırı alkol tüketimi;
-Kan şekeri yüksekliği,
-Çevre kirliliği

İLGİLİ ÜRÜNLER