ONE MORE KULLANICI DENEYİMLERİ

VEYSEL KARA

Sağlıkla ilgili ne varsa sonucunu gördüm. Hepsine şahit oldum. İyi ki varsınız. Nicelerine vesile olduk birlikte.

SİBEL TÜRKMEN

Siz iyi ki varsınız, yüreğiniz öyle kocaman öyle büyük ki. İşiniz gücünüz daha da rast olsun. Mucizem oldunuz

NEBİ İKİZ

Teyzemin de, boyun ve kol ağrıları vardı geceleri ağrıdan uyuyamıyordu normal de 2 gün bant üzerinde durması gerekiyordu ancak 1 gün sonra bandını çıkarmasına rağmen ağrıları geçti bu kadar kısa sürede bu çözüm muhteşem, size gerecekten çok teşekkür ederim.

SERAP GÜLER

Bu iş var ya öyle bir iş ki, ekibiniz ve siz öyle güzelsiniz ki. Her şey değişti sizden sonra. Sizden önce sizden sonra diye hayatım ikiye ayrılıyor.

ESMA GÜRGEN

Babamda, şeker hastalığı vardı insülin kullanıyordu şekeri 600 den aşağıya inmiyordu, selcan hanımın tavsiyesi üzerine bandı kullanmaya başladı ve ilk haftada etkisini gördük ve 2 aydır şekeri dengede çok faydasını gördük , doktorumuz ilacını bıraktırma kararı aldı çok çok teşekkür ediyorum

SEVGİ KÜÇÜK

Sen öyle bir kadınsın ki, hepimize yetişiyorsun. İş falan değil seninle yaşadığımız. Resmen aile olduk. Her şey gibi yanımızdasın.Her zaman yanımızda olduğunu uykumuzda bile biliyoruz. Sen iyi ki varsın. Seni hayatımıza getirene şükür.

CANAN YILMAZ

Ağrısından duramayan, çözümünün olduğundan haberi olmayan bir sürü insan var. Eliniz o kadar çok insana ulaşsın ki Selcan hanım, herkes size ulaşsın.

MUSTAFA METİN

Sizin ofisinizde bizi ekibiniz de siz de çok güzel ağırladınız. Sanki yıllardır tanıdığımız bir yerdeymişiz gibi hissettim. Ne dediyseniz yaptım, az bile söylemişsiniz. Size güvenmekle çok doğru yapmışım

MERVE MOR

Ailemize umut oldunuz, benden başlayarak eşim, kızım, annem, özellikle de annanem hepimiz kurtulduk artık. Buzdolabındaki ilaç rafını kaldırdık diyebilirim.

YASEMİN DEVECİ

Yıllarca migren çektim, ağrı kesicisiz bir günüm olmamıştır herhalde. Önceleri ağrılarım azaldı, ilk birkaç günde ağrı kesici almama gerek kalmadı. Bir ay kadar kullandım, bir daha atak gelemdi ilk haftadan sonra.

BÜŞRA CAN

Selcan Hanım, siz muazzam bir lidersiniz. Ekibimiz aile gibi, herkes birbirine yardımcı. Sizin yerinize ilk geldiğimde anne gibi bir sıcaklık hissetmiştim doğru hissetmişim. Kardeşim gibi, ablam gibi, annem gibi oldunuz. Bana hayat verdiniz.

HATİCE CAN

Hamileliğim süresince kullandım. Özellikle B12 ve onun içindeki folik asit çok faydasını gördüm. Şimdi emzirirken sütüm daha besleyici olsun diye ana bantı da b12yi de kullanıyorum. Doğumdan hiç kilom kalmadı. Rüya resmen.

AHMET GÜZEL

Hayatımızı değiştiren kadın. Ailemize para kazanmayı öğreten kadın. Sana nasıl teşekkür etmeli. İyi kig elin iyi ki hayatımızdasın. Seninle hayat dünyalara bedel.

THE MATUS

Sağlık konusundaki hassasiyetiniz beni çok şaşırttı. İşten çok sanki insanların faydasına hizmet ediyorsunuz. Annem çok rahatladı, saolun.

SİBEL TÜRKMEN

Sayın Selcan Kara, size çok teşekkür ederim. Hayatımıza dokundunuz. Benim vertigom geçti artık bütün baş dönmelerim bitti gitti

HAYRİYE BALACA

Annem size çok teşekkür etmemi istedi. Dizleri rahatladı. Artık sıkıntısız yürüyor. Namaz kılamıyordu, artık o kadar rahat ki.

AHMET TATLI

Sizinle annem vesilesiyle tanıştık. Annem sizi tavsiye etmişti. Saolun eşimin ameliyattan kurtulmasını sağladınız. Yanımızdaydınız. Her şey geçti. Siz bizi mutlu ettiniz Allah da sizi mutlu etsin.

YELİZ ARDIÇ

Benim yeğenimin açılmayan parmakları açıldı. Biz çok duacıyız. O fişe geldiğimiz güne şükür.

YAĞMUR DORUK 

Çok teşekkür ederim Selcan Hanım annem sayenizde sağlığına kavuştu. Doktoru ilaçlarını bıraktırdı Ailecek size duacıyız. Bizim çocukta da ateşi çıktığında sizin dediğiniz gibi kullandık. Ertesi güne hemen toparlandı. Saolun gerçekten.

AZİZ KAPTAN

Ben artık tam olarak fitim. O göbeğim hiç geçmeyecek sanıyordum. Artık öyle fitim ki.

AYŞEGÜL YILDIZ

Kardeşim kilo vermek için kilo bantlarını kullanmaya başladı. Kilo vermeye başladı bile henüz ilk haftasında. Tartıda 3 kilo görünüyor sanki daha incelmiş gibi geliyor bize. Tatlı krizleri bitti ben en çok ona seviniyorum.

HÜSEYİN ÇELİK 

Yerinize geldik, bizimle ilgilendiniz. Sanki hiç iş yapmıyor gibiydiniz parayla pulla ilginiz yok sizin. Öyle sanki insanların faydasına çalışıyorsunuz. İlk biz geldiğimizde daha çok alacaktık, ne gerek var, depo kaçmıyor, kullanacağınız kadar alın dediniz. Başkası olsa, mümkün olduğunca çok ürün satmaya çalışır. İnsanlığınıza hayranız. Hayatımıza hoşgeldiniz.

HASRET HİCRAN

Selcan Hanım, kızımın saçlarında çok gürleşme oldu. Daha da hızlı uzamaya başladı. Çok işe yaradı. Bilginiz olsun.

GÜLCAN TÜRKAN

İşletmeniz çok keyifli. Ne güzel bir iş yapıyorsunuz herkes neşeli. Tekrar gelicem bu sefer bayilik almak istiyorum.