2014 yılında İstanbul’da kurulmuş olan One More International şirketimiz, bugün Avrupa’nın tamamı dahil, 103 ülkede faaliyette,  uluslararası global bir şirket olarak hızla büyümeye devam etmektedir.  Bu başarıyı ortaya çıkaran en büyük etmen 30 yıllık uluslararası sektör tecrübesi ve Erdil ailesinin sevgi dolu, tutkulu inancıdır.

Müşterilerinin sağlıklarını ve yaşam kalitelerini arttırmayı hedefleyen One More International şirketi,   130.000 Bayisi ve 3,5 Milyon memnun müşterisiyle,  teşekkür dolu kocaman bir aile kurmuş ve her geçen gün büyüyen bir şirket olarak sayısız başarılara imza atmıştır.

One More International, 2014 yılının Haziran ayında çalışmalarına resmen başlamıştır. Gelirinin %86’sını bayilerine geri dağıtan One More International, şu anda Dünya’nın en fazla kazandıran Network Marketing şirketi olma özelliğine sahiptir

Günümüz ekonomi sisteminde, insanlar sabit bir maaş için, bütün günlerini belirli bir alanda, çalışmak için harcarlar. One More International, size kusursuz kazanç planı ile, düzenli ve pasif gelir kazanma imkânı sağlar. Hiçbir zorunluluk şartı olmadan, bizlere katılın ve artık kendinizi zengin edin.
Başkalarını değil…!

One More International olarak, Network Marketing Piyasası’nda, Türkiye’den doğan ilk global iş fırsatı olduğumuz için gururluyuz. 2014 yılının Haziran ayında çalışmalarına başlamış olan One More International, güçlü ekibi ve altyapısı ile, önümüzdeki yıllarda Network Marketing piyasasında çok ciddi bir oyun belirleyici olacaktır.

Her bir katılımcımızın memnuniyeti bizim için en üst değerdir. Tüm dünya halklarını birbirlerine eşit tutarız.
Kazanç planımızda herkes eşit ve aynı haklara sahiptir. Dünyada hayvanlar üzerinde deney yapmadığımızı ve yapmayacağımızı beyan ederiz. İnovatif ürün gamımızı her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.